BrandenDrenthe
Grote brand op industrieterrein in Veendam

Vermoedelijk is de brand ontstaan bij werkzaamheden op het dak, vertelt een woordvoerder van de veiligheidsregio Groningen. Er zijn meerdere gasflessen geëxplodeerd, waardoor de brandweer het pand niet binnengaat en het bedrijf gecontroleerd laat uitbranden. Iedereen heeft het pand veilig kunnen verlaten.
De brandweer spreekt van ‘heftige rookontwikkeling’ en adviseert iedereen in de omgeving om uit de rook te blijven, ramen en deuren gesloten te houden en ventilatiesystemen of airco’s uit te zetten. In de omgeving wordt gemeten of er schadelijke stoffen vrijgekomen zijn.
Heb je een nieuwstip, nieuwe informatie of zie je een foutje? Stuur een bericht, foto of filmpje naar de redactie.
Tip de redactie- Gepubliceerd
- Rubriek
- Branden
- Foto’s
- 12 · eigen beeld

![Nederlandse auto en vrachtwagen botsen op B402 in Duitsland [Video]](/opslag/2024/05/6a7be5dc-c7fd-4338-a74b-fef916d9098d-img-sctg4v-900.webp)

