Eenzijdig ongeval op N34 bij Odoorn; auto botst op vangrail
Yoell SchonewilleAdvertentie
Op de N34 tussen Exloo en Emmen, ter hoogte van Odoorn, heeft zondagmiddag omstreeks 17.10 uur een eenzijdig verkeersongeval plaatsgevonden. Het ongeval gebeurde op de rijbaan van Emmen in de richting van Groningen.
Een automobilist raakte door nog onbekende oorzaak van de weg en botste vervolgens op de vangrail. Daarbij raakte zowel de auto als de vangrail behoorlijk beschadigd.
De brandweer kwam ter plaatse en heeft het voertuig gecontroleerd en veiliggesteld. Bij het ongeval raakte niemand gewond. Verdere inzet van de hulpdiensten bleek niet nodig.
Advertentie
Vanwege het ongeval werd één rijbaan afgesloten. Verkeer vanuit de richting Emmen werd bij Klijndijk van de N34 afgestuurd en moest daar een andere route volgen.
Heb je een nieuwstip, nieuwe informatie of zie je een foutje? Stuur een bericht, foto of filmpje naar de redactie.
Tip de redactie- Gepubliceerd
- Rubriek
- Ongelukken
- Fotografie
- Yoell Schonewille · 2 beelden



